×
(044) 285-25-80

9Всі знають, що здоров'я людини залежить від чистоти повітря в будинку. Якщо Ви піклуєтесь про своє здоров'я і здоров’я Ваших близьких та хочете створити ідеальний мікроклімат в будинку, встановіть якісну систему вентиляції.

Ми розуміємо необхідність проведення професійної установки вентиляційного обладнання, саме тому пропонуємо Вам допомогу висококваліфікованих фахівців у правильній збірці обладнання, професійному проектуванні, якісному монтажі і сервісному обслуговуванні систем вентиляції.

Для попередження будь-яких поломок, які можуть довести систему вентиляції до аварійного стану, потрібно пам'ятати про те, що вентиляційні пристрої потребують періодичної профілактики. Суть такої профілактики полягає у проведенні очищення теплообмінників, повітряних клапанів, дренажної системи, заміні фільтрів і т.п.

Саме тому компанія «Клімат Голд Україна» пропонує сервісне обслуговування систем вентиляції, яке включає в себе:

  • очищення від забруднень повітряного клапана, теплообмінників, водяного і фреонового охолоджувача, обертового теплообмінника і вентиляторів;
  • перевірку дренажної системи і щільності закриття повітряного клапана;
  • перевірка захисту теплообмінників від замерзання і електричного нагрівача від перегріву;
  • перевірка та регулювання натягу приводного ременя обертового теплообмінника і вентилятора, а також перевірка стану їх підшипників (при необхідності – їх змащення);
  • перевірка опору обмоток ізоляції і проводів електродвигунів, а також перевірка відсутності витоків мастила;
  • заміна на новий фільтр аналогічного класу;
  • контроль і очищення від забруднення поверхонь звукопоглинальних куліс блоку шумозаглушення;
  • контроль рівня шуму двигуна і підшипників електродвигунів;
  • після огляду всіх операцій обслуговування проводиться повна перевірка та налаштування робочих параметрів пристрою.

Ціна на установку або сервісне обслуговування системи вентиляції – індивідуальна, адже на остаточну суму впливають особливості конкретного об'єкта, масштаб роботи, конструктивна складність об'єкта, термін та безліч інших чинників.

Ми працюємо тільки на території Києва та області.

Вся інформація про вартість монтажних робіт, розрахунок систем вентиляції, а також про пропоноване нашою компанією обладнання, доступна за телефонами: (044) 221-03-12; 221-03-14; 529-71-36; 529-69-33.

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80