×
(044) 285-25-80

11Ви вирішили зробити ремонт ванної кімнати або кухні, але не знаєте, як правильно встановити та підключити сантехніку? Якщо у Вас виникла проблема з монтажем сантехнічного обладнання, компанія «Клімат Голд Україна» з радістю допоможе Вам з її вирішенням.

Оскільки для установки і ремонту сантехніки потрібні певні знання в цій сфері, практика та спеціальні інструменти, краще викликати лише досвідчених майстрів, які зможуть подбати про правильний монтаж сантехнічного обладнання.

Саме такі слюсарі-сантехніки працюють в нашій компанії. Вони готові оперативно і якісно вирішити будь-які проблеми з установки або ж питання, пов'язані з несправністю будь-яких сантехнічних приладів.

Крім того, компанія «Клімат Голд Україна» має всі необхідні дозволи та ліцензії на проведення сантехнічних робіт, а також надає гарантію в 1 рік на всі виконані роботи.

Ми пропонуємо 2 варіанти оплати послуг:

  • погодинна, коли майстер виконує необхідний обсяг роботи, уточнюючи час виконання (оплата виконується за тарифом: 1 година роботи – 90грн, 2 години – 180грн);
  • фіксована, майстер виконує затверджену роботу за фіксованою оплатою, незалежно від витраченого часу (для визначення суми оплати зателефонуйте нашим диспетчерам).

Порада: погодинна оплата зручніша при виконанні простих завдань, а фіксована – при проведенні складних робіт, що вимагають тривалого часу.

Наш фахівець може працювати з Вашими матеріалами, або ж, для збереження Вашого вільного часу, він може сам купити все необхідне для установки і ремонту (цей час оплачується за звичайним тарифом). Крім того, Вам не потрібно буде чекати його цілий день, адже майстер прийде в точно вказаний Вами час.

Компанія «Клімат Голд Україна» пропонує Вам великий спектр сантехнічних робіт на території Києва та Київської області, які включають установку, монтаж та демонтаж будь-якої сантехніки.

Приблизні ціни на конкретні послуги Ви можете знайти в нашому прайс-листі. Уточнення кінцевої суми до сплати відбувається після безпосереднього огляду фахівцем місця робіт.

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80