×

(044) 285-25-80  (067) 249-55-91  (050) 838-58-72

Компанія «Клімат Голд Україна» вже більше 14-ти років займається проектуванням, продажем, монтажем, сервісним обслуговуванням і ремонтом всіх існуючих систем кондиціонування та вентиляції. За допомогою професійних альпіністів, або ж простих драбин, наші фахівці виконують монтаж навіть у найважчих місцях. Також ми пропонуємо для Вас послуги з монтажу опалення та проведення комплексу сантехнічних робіт.

Всім відомо, що монтаж будь-якого пристрою без необхідних знань і спеціальних інструментів часто призводить до неефективної роботи техніки, а також її поломки.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії на проведення інсталяційних робіт, і може здійснювати проектування навіть найскладніших об'єктів. Для монтажу ми використовуємо тільки якісну товстостінну мідну трубу виробництва Німеччини та Італії, яка може витримати високий тиск. До того ж, для того, щоб при монтажі не поширювався пил по всьому приміщенню, наші монтажники завжди використовують пилосос.

22Оскільки правильна установка систем кондиціонування і вентиляції є досить складною процедурою, купивши якісний товар, не забудьте подбати про його професійний монтаж. З цим Вам готові допомогти наші висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в галузі проектування та монтажу інженерних систем.

Замовляючи монтаж у нас, Ви отримуєте повноцінну гарантію на установку протягом усього терміну гарантійного обслуговування пристрою.

Після здачі об'єкта Ви можете укласти договір на технічне сервісне обслуговування встановлених систем.

Фахівці компанії «Клімат Голд Україна» мають всі необхідні інструменти та спеціальне обладнання для обслуговування і ремонту пристроїв світових брендів.

Ми також надаємо послуги зі швидкого ремонту промислових кондиціонерів. А якщо Ваша система вентиляції та опалення вимагає заряду хладагенту або заміни фільтра, якщо її робота повністю зупинилася, ми можемо надати необхідний ремонт і сервісне обслуговування для відновлення температурного комфорту Вашого приміщення.

До всіх наших клієнтів ми ставимося з великою увагою і повагою та не залишаємо без уваги жодної дрібної деталі, не важливо, купили Ви у нас недорогий кондиціонер, або замовили повну інсталяцію системи вентиляції та кондиціонування. А все тому, що філософією нашої компанії є забезпечення сервісу та комфорту наших клієнтів.

Крім того, наші слюсарі-сантехніки можуть провести установку і підключення сантехніки. Вони оперативно і якісно вирішать будь-які питання, пов'язані з несправністю сантехнічних приладів.

Ми маємо всі необхідні дозволи та ліцензії на здійснення сантехнічних робіт, а також володіємо нормативною та технічною базою для проведення робіт будь-якого рівня складності і масштабності.

Для вашої зручності ви можете зробити виклик фахівця додому. Вартість виклику по Києву становить 100грн, по Київській області – 150грн.

warrantyГарантія на монтаж – 1 рік.

Ми надаємо 2 види оплати виконаної майстром роботи: погодинна оплата (зручна при проведенні відносно простих і нескладних робіт) і фіксована (зручна при виконанні складних робіт, що вимагають високої кваліфікації майстра або тривалого часу).

Вартість 1 години роботи майстра становить 90грн на годину.

Мінімальне замовлення 2 години, тобто 180грн.

При фіксованій оплаті Ви заздалегідь обговорюєте з майстром обсяг робіт і терміни їх виконання, після чого він приїжджає і виконує заздалегідь затверджену роботу за фіксованою оплатою, незалежно від витраченого на це часу.

Щоб дізнатися вартість того чи іншого виду робіт, зверніться до нашого диспетчера і опишіть суть завдання.

Всі роботи проводяться тільки на території Києва та Київської області.

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80