×

(044) 285-25-80  (067) 249-55-91  (050) 838-58-72

17Компанія ТОВ «Клімат Голд Україна» протягом багатьох років є офіційним дистриб'ютором товарів всесвітньо відомих брендів. Будьте впевнені, що, купуючи у нас, Ви купуєте товари виключно найвищої якості.

Крім того, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», наша компанія надає гарантію на будь-який придбаний у нас товар. Так що, в разі виявлення будь-якого заводського браку або дефекту обладнання, ми готові обміняти Ваш пристрій на новий, без будь-яких недоліків.

Якщо ж Ваш пристрій зламався до закінчення гарантійного терміну, а причиною його виходу з ладу стало некомпетентне проведення монтажних або сервісних робіт, Ви можете вимагати безкоштовне усунення всіх несправностей.

Гарантія на товар поширюється тільки на території України і дійсна при наявності правильно, повністю і чітко заповненого гарантійного талона із зазначенням моделі та серійного номера виробу, гарантійного терміну і дати продажу, а також документа, що підтверджує оплату товару. Пам'ятайте, що безкоштовний ремонт можливий тільки протягом гарантійного терміну, зазначеного в гарантійному талоні.

Якщо причиною дефектів стали механічні пошкодження, або пошкодження, що виникли внаслідок порушення монтажних вимог, або ж Вами не дотримувалися зазначені виробником умови експлуатації, а також умови зовнішнього повітря чи живильної напруги, то Ваше пристрій не підлягає гарантійному обслуговуванню.

До негарантійних випадків також відноситься наявність всередині виробу сторонніх предметів або рідин, проведення самостійного ремонту, зміна встановлених виробником робочих параметрів виробу або ж причини непідвладні компанії-виробнику як, наприклад, пожежа, блискавка та інші стихійні лиха.

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80