×
(044) 285-25-80

У нашому інтернет-магазині доставка товару здійснюється після підтвердження замовлення, в той же день або на наступний день, в залежності від часу коли була зроблена покупка. З менеджером Ви зможете вибрати будь-який інший робочий день для доставки і уточнити час.

Доставка по Києву і області
Вартість доставки малогабаритної побутової техніки або будь-якого іншого виробу з вартістю до 1500 грн складе 35 грн. Якщо ви здійснили покупку в нашому магазині на суму понад 1500 грн, доставка по Києву безкоштовна. Вартість доставки по області складе 8 грн / км.

7Ми виробляємо доставку щодня в робочий час 10:00-21:00, крім вихідних (субота, неділя), до парадного входу будинку або офісу за вказаною покупцем адресою. Занесення товару здійснюється безкоштовно за умов якщо в будинку присутній ліфт і вага посилки не перевищує 25 кг. За інших обставин вартість доставки на поверх оцінюється на місці з урахуванням ваги і габаритів товару.

При отриманні товару Ви зможете переконатися в його цілісності та функціонуванні. Оформлення необхідних документів та оплата покупки виробляються замовником за фактом отримання в транспортному засобі кур'єра.

Доставка по Україні
Здійснюється доставка товару по містах України за допомогою кур'єрських служб за умови повної передоплати, включаючи оплату послуг перевізника.

Наша компанія рекомендує користуватися послугами наступних комерційних кур'єрських підприємств:

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Інтайм
  • Гюнсел
  • Автолюкс
  • КПП
  • Нічний Експрес

Оплата готівкою
Розрахунок готівкою відбувається співробітнику служби доставки при отриманні товару за вказаною адресою. Покупець зобов'язаний одержати сам товар, товарний чек, інструкцію з використання і гарантійний талон.

Безготівковий розрахунок
Безготівкова оплата товару проводиться при умовах повної передоплати через будь-яке відділення банку для фізичних осіб. Ми висилаємо рахунок по факсу або електронною поштою, а для отримання рахунку-фактури достатньо зв'язатися з персоналом нашого магазину. Безготівковий розрахунок після отримання рахунку може бути здійснений протягом трьох робочих днів. Після закінчення терміну оплати магазин не гарантує наявність замовленого Вами товару в асортименті.

При отриманні товару покупцеві повинні надати накладну, гарантійний талон, оригінал рахунку та інструкцію з використання.

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80

 

(044) 285-25-80